Festival cez hľadáčik

Festival cez hľadáčik

Už 24. ročník Festivalu Lumen budete mať teraz možnosť zachytiť pohľadom cez vlastný hľadáčik. V priestoroch ZŠ Angely Merici na Halenárskej 442/45, v Trnave sa koná prvý zo série workshopov zameraných na talent mládeže. Foto a video téma sa rozoberie 4. júna o 12tej hodine.

Fotografi a videomakeri s vami vyšérujú svoje skúsenosti a pomôžu vám nazerať na podujatie z iného uhla. Ak máte vlastných skúseností až-až z oblasti fotografie a videa, budete takisto viac ako vítaný/á na stretnutí. Povymieňame si zážitky, tipy a triky. 

Pre viac info nás kontaktujte na rmtk@rmtk.sk alebo priamo koordinátorku eventu Miroslavu Dudášovú na miroslava.dudasova@yahoo.com.

Milý fotograf sa tiež ešte len učí

Cieľom workshopu je podporiť rozvoj talentovaných mladých ľudí v oblasti fotografie a video dokumentácie. Aktivita je súčasťou projektu SK MLÁDEŽ V SK PRES 2016, ktorý spoločne organizujú Rady mládeže Žilinského kraja, Trenčianskeho kraja, Banskobystrického kraja a Trnavského kraja. Ide o projekt, ktorý priamo reaguje na predsedníctvo SR v Rade Európskej únie a snaží sa odprezentovať najväčší potenciál Slovenska, a teda talentované deti a mládež. Aktivity sú financované z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

 

Close Menu