Ocenenie ANIMÁTOR roka je tu!

Ocenenie ANIMÁTOR roka je tu!

Poznáš niekoho, kto tvoje mesto/obec/komunitu mení k lepšiemu? Je v tvojom okolí človek, ktorý inšpiruje ostatných? Pod pojmom akčný dobrovoľník sa ti hneď vybaví konkrétna osoba?

Je čas, aby si ho/ju nominoval na cenu Animátora roka 2015!

Animátor roka je každoročné podujatie, na ktorom sú ocenení najaktívnejší dobrovoľníci pracujúci s deťmi a mládežou v Trnavskom kraji za uplynulý rok. Najaktívnejší dobrovoľník však neznamená, že to musí byť ten najúžasnejší, najoriginálnejší, najnápaditejší, najfantastickejší a jednoducho NAJ všetko človek. Často je to práve celkom naopak. Nie je vôbec čosi výnimočné, že tí ľudia, ktorí pre svoje okolie, deti a mládež robia najviac, sú aj najviac v pozadí, mimo kamier a vie o nich len hŕstka ľudí.Animátor roka 2014

Nastal však čas zmeniť to a týmto ľuďom sa poďakovať za ich prácu tak, ako sa patrí.
Ak teda poznáš niekoho, kto si vďaku a uznanie zaslúži, neváhaj a prostredníctvom dotazníka ho nominuj na ocenenie Animátor roka 2015.
Okrem toho môžeš nominovať aj mladú nádej dobrovoľníctva – dobrovoľníka mladšieho ako 18 rokov na ocenenie Animátor junior, a takisto nezabudni spomenúť aj podľa teba najlepšieho pracovníka s mládežou, aký v tvojom okolí existuje, kedy existoval a kedykoľvek bude existovať.
V prípade, že nepoznáš nikoho konkrétneho, pretože celá tvoja obec či mesto je natoľko super, že sa angažujú snáď všetci tvoji spoluobčania, nominuj svoju obec a možno získa ocenenie za to, že má v Trnavskom kraji najpriateľskejší vzťah k mládeži.Animátor roka 2014

Minulý rok sa Animátorom roka stal Matej Gašparovič

Všetky nominácie bude posudzovať odborná porota, ktorej členovia sa dlhodobo venujú práci s mládežou a výsledky súboja o ocenenie Animátora roka 2015 budú vyhlásené na slávnostnom galavečeri 13. decembra v Divadle Jána Palárika v Trnave.
Nominovať môžeš už od 27. októbra do 23. novembra. Tak sa poponáhľaj, nominuj reálneho človeka, ktorý vôbec nemusí byť úplne najfantastickejší, ale celkom stačí, ak je skutočný, je jedným z nás a snaží sa pre deti a mládež vo svojom okolí urobiť čo len o trošku viac.  

Tak neváhaj a nominuj hneď teraz. TU VYPLŇ DOTAZNÍK, KDE SA DOZVIEŠ AJ VIAC O JEDNOTLIVÝCH KATEGÓRIÁCH!

 

Close Menu