Okoreň svoj talent

Okoreň svoj talent

Milovníci dobrého jedla si prídu na svoje už v túto sobotu v Piešťanoch. RMTK, Občianske združenie KVAS a ŽiWell spojili sily, aby v rámci projektu SK MLÁDEŽ V SK PRES priniesli workshop zameraný na gurmánske umenie.

10. septembra od 9:00 budú skúsení kuchári z reštaurácie ŽiWell pracovať spoločne s 15-timi mladými ľuďmi, ktorí sa budú môcť zdokonaliť v príprave vegetariánskych jedál. Prípravy 5-chodového vegetariánskeho menu vyvrcholia spoločným obedom, počas ktorého si môžu účastníci porovnávať chute a „koštovať“. Aby však malo jedlo tú správnu chuť, vareniu bude predchádzať prednáška o rôznych koreninách, ich účinkoch a použití.

Pre dostatok priestoru a aby sa každému z účastníkov mohli skúsení kuchári venovať naplno, počet miest je veľmi obmedzený. Preto vás prosíme o vyplnenie registrácie TU: goo.gl/forms/bDodebGTL6M9DAMj2

Okoren svoj talent

Podujatie sa koná pod záštitou slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie.

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Viac o aktivitách v rámci projektu SK MLÁDEŽ V SK PRES sa dozviete na skmladez.sk.

 

 

Close Menu