Školenie budúcich lídrov. 3 dni, počas ktorých začneš konať ako líder.

Školenie budúcich lídrov. 3 dni, počas ktorých začneš konať ako líder.

Víkendom 6.-8. novembra  začíname s iniciatívou vytvoriť sieť hodnotných školení pre budúcich mladých lídrov ako podporu pre rozvoj neziskových organizácii, občianskych združení a mládežníckej politiky. Jednoducho pre každého, kto sa venuje a chce aktívne venovať mládežníckemu dobrovoľníctvu v každom smere. Spúšťame program, ktorý nekončí jedným víkendom, ale bude pokračovať aj v budúcom roku.

Počas školenia budú mládežnícky vedúci, zástupcovia školských rád a mladí aktivisti vedení k sebarozvoju, k poznaniu svojich silných a slabých stránok, zamyslia sa nad svojimi snami a víziami. Účastníci sa však zlepšia aj v manažmente, couchingu či mentoringu.

Prednášať sa veľa nebude, témy si zažiješ na vlastnej koži. Okrem našich interných školiteľov sa zoznámiš aj s novými tvárami z odboru. Ak sa chceš posunúť ďalej, zapoj sa do nášho nového programu Školenia pre budúcich lídrov a vyplň PRIHLÁŠKU.Prihláška

Vidíme sa teda 6.-8. novembra v Horných Orešanoch v Bowling Moteli (http://www.bowlingmotel.sk/). Účastnícky poplatok je 16 EUR, ktorý treba pred začiatkom školenia zaslať na účet RMTK: SK8375000000004008444982.

AK máš akékoľvek otázky, neváhaj nás kontaktovať na rmtk@rmtk.sk.

 

Close Menu